Bánov 2009V našej obci sa konal 20. decembra 2009 už tradičný Vianočný benefičný koncert. Tento rok prijali pozvanie dve super kapely SOUNDPLAY a ADAM ĎURICA so svojou skupinou.  Odohrali veľmi veľa skladieb na vysokej speváckej úrovni, dokázali vyburcovať divákov, aby sa zabavili a odreagovali. O príjemnú predvianočnú atmosféru sa postarali aj mladí talentovaní speváci z Bánova - Marek, Eliška, Danka, Hanka a Lukáš, ktorí zaspievali pieseň od M. Jacksona Všetci sme svet. Výťažok z koncertu putoval priamo do rúk predsedníčky Klubu Sclerosis Multiplex N. Zámky Veroniky Frndovej, ktorý odovzdala p. starostka obce Bánov PhDr. H. Juríková. Vďaka štedrým ľuďom, ktorí prišli, prispeli, sa vyzbieralo 410 €, za čo im touto cestou zo srdca ďakujeme.

Osobne sa poďakovala aj predsedníčka Klubu, ale i všetci jeho členovia, ktorí sa zúčastnili koncertu aj napriek nie moc dobrému zdraviu. Veľká vďaka a obdiv patrí Mirkovi Jankovi z Bánova, ktorí nám porozprával ako sa dá žiť s touto chorobou a verte, nie je to ľahké. Ďakujeme všetkým sponzorom, ľuďom, ktorým záleží na iných, ale i všetkým, ktorí sa pričinili o príjemné predvianočné chvíle. Želajme si do Nového roka, aby bolo vždy dostatok ľudí, ktorí vedia milovať, vážiť si jeden druhého a rozdávať sa pre tých, ktorí to najviac potrebujú.

Danka Čelková, kutltúrna referentka obce Bánov

Poďakovanie

V mene celého Klubu SM Nové Zámky sa chcem aj touto cestou poďakovať p. starostke obce Bánov PhDr. Helene Juríkovej a p. Danke Čelkovej za ich obetavosť, a že výťažok z tohto krásneho Vianočného benefičného koncertu tento rok putoval pre náš Klub SM Nové Zámky. Zároveň ďakujem všetkým účinkujúcim za ich ochotu a krásny zážitok, ktorým nám vliali mnoho síl do budúcnosti. Som veľmi rada, že sa ešte nájdu takí obetaví ľudia ako sú v Bánove. Ešte raz

 

ĎAKUJEME.

Veronika Frndová

Prihlasovanie je určené iba pre správcov obsahu. Iní používatelia (napr. fóra) tu prístup zriadený nemajú.

POZOR! Každý neplatný pokus o prihlásenie je zaznamenaný.