Rozlúčka so starým rokom december 2009

Vianočné posedenie pri krásnej borovici, ktorú nám zabezpečila naša skvelá vedúca Dagmar Foltýnová – ktorá sa nám postarala o program a dobrú náladu aj o zaujímavých hostí. Boli to prof. MUDr. Pavel TRAUBNER, MUDr. Ľubica PROCHÁZKOVÁ, PhD a viceprezidentka SZSM Katarína PISEČNÁ. Prof. TRAUBNER nám okrem toho, že nám poprial do Nového roku veľa síl k zdolávaniu našej závažnej choroby, mal príhovor, aby sme sa naučili žiť s touto diagnózou aj s veselou mysľou.

Naša pani vedúca, ktorú si veľmi vážime, zabezpečila občerstvenie v podobe krásne upravených obložených mís, chutných chlebíčkov a koláčikov, ktoré sme si každý priniesli z domu a tým sme si pekne pošteklili chuťové bunky. Pri dobrej kávičke panovala príjemná nálada, pekne sme sa pozhovárali a mali sme výborný pocit spolupatričnosti.

Našej pani DAGMARKE týmto veľmi ďakujeme za jej veľkú starostlivosť o nás.

Toto pekné posedenie sa uskutočnilo v našom klube.

Po dlhých, mrazivých a chladných dňoch sme sa znovu začali stretávať v našom klube. Vďaka tomu, že sa konečne rozpustili ľadové plochy, sa nám chodí lepšie a bezpečnejšie. Tvoríme dobrý kolektív a navzájom sa vieme o svojich problémoch pozhovárať. Tešíme sa jeden na druhého, lebo kvôli dlhotrvajúcej zime sme sa nestretávali.

Pani vedúca vybavila návštevu jogy, ktorú sme začali cvičiť od 8.II.2010, jedenkrát do týždňa. Toto cvičenie nám pomáha na psychiku a na uvoľnenie svalstva. Po joge sa cítime o moc lepšie!

5.3.-12.3.2010 sme sa zúčastnili Rekondičného pobytu v Štúrove.

Z klubu DUNAJ Bratislava sa ho zúčastnilo 10 členov. Tento Rekondičný pobyt nám vybavila Dagmara Foltýnová, ale ona sama sa nemohla tohto pobytu zúčastniť, čo nám bolo veľmi ľúto.

Priamo v rodinnom dome, kde sme boli ubytovaní, sme v doobedňajších hodinách využívali vyhrievacie postele, masážnu posteľ na chrbticu a relaxačné kreslo. Mohli sme využívať aj stacionárny bicykel a steper.

Po skvelom obede sme sa vybrali na termálne kúpalisko, kde sme príjemne relaxovali vo vírivom bazéne, kde sme mohli sedieť pod holým nebom. Vo veľkom bazéne si tí zdatnejší zaplávali.

Na 1. poschodí sa nachádza malé espresso, kde sme si pochutnávali na kávičke.

Chodievali sme na príjemné prechádzky do Štúrova, kde sme si posedeli aj cukrárničke pri pamlskoch. Na večeru sme navštívili aj pizzeriu.

Po večeroch sme sa stretávali s spoločenskej miestnosti, ktorá slúžila aj ako jedáleň, a hrávali sme tam spoločenské hry a pozerali televízne programy.

Zhovárali sme sa o tom, čo sme prežili počas dňa a bolo nám spolu dobre.

Týmto by som chcela poďakovať v mene mojom aj celého klubu za výbornú organizáciu našej vedúcej DAGMAR, aj za jej priateľský prístup, ktorí si vážia aj naši sympatizanti.

Po návrate z pobytu sme sa opäť stretli v klube, kde sme ozdobovali veľkonočné vajíčka.

KLUB DUNAJ BRATISLAVA - JANKA

Podujatia za hranice všedných dní

Prihlasovanie je určené iba pre správcov obsahu. Iní používatelia (napr. fóra) tu prístup zriadený nemajú.

POZOR! Každý neplatný pokus o prihlásenie je zaznamenaný.