Rok sa z rokom stretol a opäť sme sa zišli na rekondičnom pobyte. V jednu slnečnú nedeľu sme nasadli do áut a odviezli sa do Jasenia.

Privítal nás majiteľ penziónu MIBA pán Michal Búda, ktorý sa o nás celý čas fantasticky staral. Strava bola výborná, takže na tanieroch obyčajne nezostala ani omrvinka. Okrem toho medzi nás výborne zapadol. Počasie nám prialo a to sme patrične využili. Chodili sme na prechádzky po okolí, cvičili sme na pekne upravenom dvore, kde sme si aj zašportovali. Hrali sme aj spoločenské hry a pritom nám takmer stále ostával úsmev na tvári. Tamojší ľudia k nám boli veľmi milí, radi sa pri nás pristavili a pozhovárali. Naša predsedníčka Elenka Osvaldová sa o nás príkladne starala. Hneď ráno nám na rozcvičke predcvičovala a po takej skvelej rozcvičke nám všetkým raňajky chutili. Masáže, Re-Box, biolampa a cvičenie všetkým pomohlo. Mali sme i zábavu a diskotéku. Únava z nás spadla a tancovali takmer všetci., niektorí aj s barličkou. 

Rekondičný pobyt v JaseníA máme aj krstnú mamu. Keď sme sa vybrali na salaš, práve vtedy sa narodil baranček. Bača pozrel na Elenku a navrhol jej, aby bola krstnou mamou. Potom sme zapíjali „radostník“ žinčicou a ochutnávali dobrý ovčí syr.

Aj naša Anka Bačová sa cítila veľmi dobre. Doma prešla ledva po dvore a tam sa s nami prechádzala aj po ulici.

Všetci sme tu zabudli na problémy, bolesti, každodenné starosti, ktoré nás prenasledujú na každom kroku. V piatok večer nám domáci pán založil ohník, pri ktorom sme spievali a ktorí mohli, tancovali pekné ľudové tance. Tí čo sú v klube noví a boli na tomto rekondičnom pobyte prvýkrát povedali, že budú chodiť aj na ďalšie podobné akcie.

Máme šikovného hospodára Mirka, ktorý sa nám dobre stará o peniažky od darcov, sponzorov, vďaka ktorým sme mohli prežiť takýto zaujímavý rekondičný pobyt. Všetci sa už veľmi tešíme na ďalší. Ďakujeme aj pánovi Michalovi, za príjemný týždeň prežitý v krásnom prostredí a medzi takými pohostinnými ľuďmi. V sobotu sme boli na návšteve u nášho priateľa Peťa Sojáka a oslávili sme s ním jeho narodeniny.

Máme medzi nami nových členov, ktorí medzi nás veľmi dobre zapadli a tiež spestrili celý pobyt svojou dobrou náladou. Počas nášho pobytu nás navštívili aj členovia z iných klubov a strávili v našej spoločnosti tri dni.

Týždeň sa rýchlo minul a prišiel čas rozlúčky. Opäť sme nasadli do áut a s dobrým pocitom sme sa vrátili domov. Tešíme sa na ďalší rekondičný pobyt, ktorý medzi nami utužuje priateľstvo a dobrú náladu.

SM klub Nové Mesto nad Váhom

Prihlasovanie je určené iba pre správcov obsahu. Iní používatelia (napr. fóra) tu prístup zriadený nemajú.

POZOR! Každý neplatný pokus o prihlásenie je zaznamenaný.