SLOVENSKÝ ZVÄZ SCLEROSIS MULTIPLEX
5. ROČNÍK ABILYMPIÁDY SZSM 2009
ZEMPLÍNSKA ŠÍRAVA – HOTEL CHEMES
17. – 21. 04. 2009

Súťažná disciplína

Titul, meno priezvisko Adresa Plný počet bodov Získaný počet bodov Poradie víťazov

Aranžovanie kvetov

Božena Barabasová

Trnava

100

100

1

Alžbeta Lišková

Bukovce

100

90

2

Mária Tarnovská

Mokroluh

100

90

2

Eva Kuchařová (CZ)

Bzenec

100

60

3

Mária Čopáková

Humenné

100

60

3

Eva Balogová

Trebišov

100

60

3

Maľovanie vodovými farbami

Anna Pavlovičová

Trnava

100

100

1

Darina Krajčovičová

Chtelnica

100

80

2

Studená kuchyňa

Jana Hrubá(CZ)

Kyjov

100

100

1

Beáta Kuracinová

Dechtice

100

90

2

Olga Luptáková

Zvolen

100

90

2

Božena Barabasová

Trnava

100

90

2

Magdaléna Vavricová

Kysucké Nové Mesto

100

80

3

Mgr. Eva Hoosová

Piešťany

100

80

3

Mária Čopáková

Humenné

100

80

3

Cukrárstvo

Eva Dobiašová

Borský Svätý Jur

100

100

1

Františka Kosková (CZ)

Kyjov

100

90

2

Jana Rusnáková

Kežmarok

100

80

2

Irena Pastorová

Zemplínske Hradište

100

60

3

Darina Kovacsová

Rimavská Sobota

100

60

3

Dámske krajčírstvo

Alena Benianová

Nové Mesto nad Váhom

100

90

2

Mária Kačmárová

Sečovská Polianka

100

70

3

Makrame

Mária Tarnovská

Mokroluh

100

90

1

Háčkovanie

Mária Gumanová

Fričovce

100

97

1

Helena Petrová

Vranov nad Topľou

100

95

2

Ružena Siváková

Humenné

100

93

3

Vyšívanie krížikovým stehom

Monika Golianová

Dvorianky

100

93

1

Mária Gumanová

Fričovce

100

90

2

Melánia Borsúková

Fintice

100

80

3

Irena Ivančová

Prešov

100

80

3

Počítačová editácia anglického textu

Dávid Kosek (CZ)

Kyjov

100

100

1

Peter Zeman

Zvolen

100

70

2

Ing. Alena Dubinová

košice

100

50

3

Peter Zeman

Zvolen

100

100

1

Pletenie

Jožka Kurtiová

Dubnica nad Váhom

50

48

1

Helena Juhásová

Somotor

50

45

2

Mária Kačmárová

Sečovská Polianka

50

44

3

Ozdobovanie veľkonočných vajíčok

Jozef Hvozdík

Sečovce

100

100

1

Mária Maximovičová

Prešov

100

80

2

Monika Golianová

Dvorianky

100

75

3

Vyšívanie plným stehom

Helena Chlebovcová

Poprad

100

95

1

Bc. Marta Hudíková

Pavlovce nad Uhom

100

83

2

Eva Kuchařová (CZ)

Bzenec

100

75

3

Monika Golianová

Dvorianky

100

75

3

Výroba plagátu

Anna Pavlovičová

Trnava

100

100

1

Edward Mórawski (PL)

Ustryki Dolne

100

90

2

Šach

Ing. Ladislav Horváth

Zvolen

   

1

Michal Hudák

Martin

   

2

Valdimír Sciranka

Hencovce

   

3

Sudoku

Melánia Borsúková

Fintice

   

1

Beáta Kočišová

Humenné

   

2

Batikovanie

Anna Pappová

Bolešov

100

100

1

Emília Štefanová

Pruské

100

97

2

Výrobky zo šúpolia

Daniela Sihelská

Banská Bystrica

90

90

1

Eva Dobiašová

Borský Svätý Jur

90

90

1

Paličkovanie

Ľudmila Hudáková

Prešov

100

90

1

Vyrezávanie z dreva

Ing. Ján Putera

Jasenové

100

100

1

Jozef Skyba

Veľké Ozorovce

100

93

2

Emil Rozhon

Sobrance

100

90

3

Výrobky zo sádry

Daniela Sihelská

Banská Bystrica

100

85

1

Zsuzsanna Czakó (HU)

Nyírszolos

100

78

2

Csilla Bákonyi (HU)

Nyírbator

100

75

3

Maľovanie na sklo

Emília Štefancová

Pruské

100

90

1

Servítková technika

Veronika Frndová

Nové Zámky

100

97

1

Mgr. Katarína Shützová

Žilina

100

96

2

Mária Tarnovská

Mokroluh

100

95

3

Patchwork

Marcela Nováková

Rokytov

100

80

1

Ozdobovanie medovníkov

Irena Pastorová

Zemplínske Hradište

100

90

1

Anna Drajewicz (PL)

Rzeszów

100

65

2

Mária Pleceníková

Michalovce

100

60

3

Modelovanie z hliny

Františka Kosková (CZ)

Kyjov

100

100

1

Jozef Hvozdík

Sečovce

100

95

2

Olga Luptáková

Zvolen

100

90

3

Návrh plagátu počítačovou technikou

Marcela Nováková

Rokytov

100

98

1

Ing. Alena Dubinová

Košice

100

50

2

Edward Mórawski´(PL)

Ustryki Dolne

100

43

3

Prihlasovanie je určené iba pre správcov obsahu. Iní používatelia (napr. fóra) tu prístup zriadený nemajú.

POZOR! Každý neplatný pokus o prihlásenie je zaznamenaný.